SERAMİK ÜRÜNLER

Seramik Kupa Bardak -Seramik İmalat Ürünleri - Seramik Üzerine Logo Baskı

Atalay Seramik ve Porselen olarak, kaliteli kupalara firmaya özel logo baskıyla, en profesyonel şekilde son ürün haline getiriyoruz. Ürünlerimizi aşağıdan inceleyebilirsiniz.
Seramik Kupa Bardak - Seramik İmalatçıları

Seramik Ürünler

Seramik Kupa Bardak - Seramik İmalatçıları

Seramik Kupa Sipariş

Seramik kupa bardak, üretiminden teslime kadar tüm aşamalarda destek olmaya hazır uzman ekibimizle; ulaşılabilir, ekonomik, kaliteli ürünlerimizi size sunmaktır. Teknolojiye adapte olarak her an kendimizi sektör dinamikleriyle geliştiriyoruz. Seramik kupa bardak ve diğer seramik bardak ürünlerine dilediğiniz logo baskı uygulayıp sizlere toptan şekilde ulaştırıyoruz.

SERAMİK KUPA BARDAK

Günümüzün dünyasında giderek artan reklam faaliyetlerine promosyon ürünleri de dahil olmuştur. Promosyon ürünleri arasında ise en çok tercih edilenlerden biri de promosyon kupa bardak olmuştur. Kupa bardak müşterilerinizin logo baskılı olarak markanızı sürekli hatırlamalarını sağlar. Kupalarını kullanan müşteriler, markanızın reklamını oluşturur.
Kupa bardak arasında birçok çeşit üretim olmasına rağmen, seramik de çokça tercih edilmektedir. Yüksek üretim kapasiteli fırınlarımızda her şekilde özel model ya da her renkte seramik kupa imalat ve üretim bulunmaktadır. Üzerine logo baskı uygulayarak ve en sonda tek tek kutu ambalajımız ile, artık müşterilerinize göndermeye hazırdır. Seramik kupalar maliyet olarak porselenlere göre daha uygundur. Bu nedenle sıklıkla tercih edilmektedir. Seramik kupa modelleri ‘ni sayfamızın en üst kısmından inceleyebilir, ve iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Seramik Kupa Bardak Fiyatları

Seramik kupa bardak fiyatları, seramik kupa adetine, logo baskı yapısına ve seramik kupa modeline göre değişiklik gösterebilir. Bizi arayarak, firmanıza en en uygun fiyatlı ürünü bulabilirsiniz. Logo baskınızın en ideal son hali için bizimle iletişime geçiniz. Her durumda, ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü mümkün olan en iyi fiyata aldığınızdan ve ihtiyacınız olan zamanda ve yerde teslim edildiğinden emin olmak için sizinle birlikte çalışabiliriz.

Seramik Kupa Bardak Modelleri

Seramik kupa bardak modelleri sitemizde tüm modeller bu sayfamızda mevcuttur. Özel tasarım seramik kupalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Seramik İmalatı İstanbul ve Seramik Üreticileri

Atalay Seramik, 30 yıllık deneyimiyle ilk seramik üretici firmalarındandır. Merkezi İstanbul’da olan firmamız yüksek sayılarda seramik üretimi ve yüksek fırın kapasitesiyle müşterilerine her zaman hizmet vermektedir. Sektörde birçok firmayla çalıştık mutlu müşterilerimizi ve referanslarımızı buradan inceleyebilirsiniz. Seramik imalatı İstanbul firma arıyorsanız doğru yerdesiniz.  

SERAMİK ÜRÜNLERİ NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM?

Toptan seramik kupa bardak, toptan logolu seramik kupa siparişi vermek iletişime geçerek için bize mail atabilirsiniz. Uzmanlarımız size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

SERAMİK NEDİR?

Seramikler genellikle kil, toprak elementler, tozlar ve su karışımının alınarak istenilen formlara getirilmesiyle yapılır. Seramik şekillendirildikten sonra fırın olarak bilinen yüksek sıcaklıktaki bir fırında pişirilir. Genellikle seramikler, sır olarak bilinen dekoratif, su geçirmez, boyaya benzer maddelerle kaplanır. Seramikler, günlük yaşam tarzımız için gerekli olan inorganik ve metalik olmayan malzemeler olarak sınıflandırılır. Seramik ve malzeme mühendisleri, bu ürünlerin yapılabileceği süreçleri tasarlayan, yeni tip seramik ürünler yaratan ve seramik ürünler için günlük yaşamda farklı kullanım alanları bulan kişilerdir.

Uzmanlarımız, firmanız için en iyi fiyatı ve logo tasarımını hazırlasın!

X