KURUMSAL

ATALAY SERAMİK & PORSELEN

Atalay Seramik Porselen 30 yıllık sektörel deneyimini son teknolojinin getirdiği profesyonellikle birleştirip en iyi şekilde müşterilerine hizmet vermektedir.

Porselen, seramik, cam gibi materyallerden bugün ''promosyon ürünleri'' ismini verdiğimiz, siz değerli müşterilerimizin firmalarını ya da kurumların markalarını tanıtmalarına yardımcı olan ürünleri üretiyor ve firmaya özel logo baskıyla en profesyonel şekilde son ürün haline getiriyoruz. Bunu sağlarken kaliteden, sağlıktan ödün vermiyoruz. Kalite politikamız gereği, müşterilerimizin her problemine özel çözüm üretirken, fırınlarımız, çalışanlarımız, baskı kalitemiz, üretim hatlarımızı sürekli denetliyor, en iyi halimizi hedefliyoruz!

Misyonumuz

Atalay Seramik ve Porselen olarak, promosyon sektöründe 30 yıllık köklü geçmişiyle üretici olarak, ürün kalitemizi siz müşterilerimizde aldığımız geri bildirim ve olumlu iletişim ile sürekli geliştirerek, taleplerinizi en üst seviyede yanıtlamaktır.
Yıllarca süren müşteri-üretici ilişkisi, sağlam temellerle güvene dayalı olarak artırmaktır.
Yıllardır yurt içi ve artık bir süredir de aktif olarak yurt dışına ihracat yaptığımız müşterileri portföyümüzü genişleterek; güvenilen, kalitesi ile bilinen Porselen Seramik Üretici ve tedarikçisi olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmaktır.

Vizyonumuz

Sektördeki en profesyonel ekip, her düzeyde tatmin edici ve iyi seçilmiş porselen ve seramik ürün gruplarını hedefliyoruz.
Bunu yaparken, sorumluluğumuz şirketimizin işinin ötesine geçer. Çünkü hem sektörümüzde hem de toplumda bir değişim yaratmak istiyoruz, bunlar değer anlayışımızın da br parçası.

promosyon porselen

Sipariş Vermek İster misiniz?

Firma logo baskınızın olduğu, kupa bardak, fincan, seramik kupa, porselen siparişi vermek ister misiniz? Bizimle iletişime geçin, en kısa sürede uzmanlarımız size geri dönüş sağlasın.

Uzmanlarımız, firmanız için en iyi fiyatı ve logo tasarımını hazırlasın!

X