PORSELEN ÜRÜNLER

Porselen Kupa Bardak - Porselen Fincan Porselen Demlik - Porselen Logo Baskı

Atalay Seramik ve Porselen olarak, kaliteli kupalara firmaya özel logo baskıyla, en profesyonel şekilde son ürün haline getiriyoruz. Ürünlerimizi aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Porselen Ürünler

Porselen Kupa Bardak - Promosyon Porselen Kupa - Porselen Logo Baskı

Porselen Kupa Sipariş

Porselen kupa bardak, üretiminden teslime kadar tüm aşamalarda destek olmaya hazır uzman ekibimizle; ulaşılabilir, ekonomik, kaliteli ürünlerimizi size sunmaktır. Teknolojiye adapte olarak her an kendimizi sektör dinamikleriyle geliştiriyoruz. Porselen fincan ve diğer porselen ürünlerine dilediğiniz logo baskı uygulayıp sizlere toptan şekilde ulaştırıyoruz.

PORSELEN KUPA BARDAK

Günümüzde en popüler ve en çok tercih edilen promosyon ürünler arasında promosyon porselen kupa bardak bulunuyor. Çay, kahve, su. Müşterileriniz içecek için kullanabileceği gibi, onları masalarında kalemlik olarak da kullanıyor. Yani markanızın logosu her yere taşınıyor. Porselen kaliteli hammaddeden üretildiği için çok dayanıklıdır. Porselen kupa bardak dekorlama dediğimiz, firmanıza özel logo baskı eklediğimizde artık kişiselleştirilmiş reklam alanınız olmuş olacak. Müşterinize veya çalışanınıza, sadakatleri için teşekkür ederek ve minnetlerini göstererek gönderebilirsiniz. Promosyon ürünleri olarak logo baskılı kupalar kullanmak söz konusu olduğunda, marka bilinirliği ve kurumsal kimlik oluşturmak için en popüler seçeneklerden biridir. Atalay Seramik‘te ürünler; Promosyon porselen kupalar, markaların kampanyaları için mükemmel iş eşantiyonları sağlar. Geniş bir markalaşma alanı ve günlük kullanım ile baskılı kupalar, reklam logonuzu ve sloganınızı müşterilerin ellerine teslim edecektir.

Birçok farklı stil, renk ve boyutta kişiselleştirilmiş kahve kupaları taşıyoruz. Bütçe dostu, tek renkli baskılar arasından seçim yapın veya tam renkli ve fotoğraflı kupa seçenekleriyle göz kamaştırın. En popüler markalı kupalarımızdan bazılarına göz atın: Porselen kupalar lekelere karşı dayanıklıdır, bu da temizlenmesini kolaylaştırır.

Porselen Kupa Bardak Fiyatları

Porselen kupa bardak fiyatları, baskı çeşidine ve kupa modeline göre değişiklik gösterir. Size en uygun fiyatı ve logo baskınızın en doğru şekli için bizimle iletişime geçiniz. Her durumda, ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü mümkün olan en iyi fiyata aldığınızdan ve ihtiyacınız olan zamanda ve yerde teslim edildiğinden emin olmak için sizinle birlikte çalışabiliriz.

Porselen Kupa Bardak Modelleri

Porselen kupa bardak modelleri sitemizde tüm modeller mevcuttur. Özel tasarım model kupalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PORSELEN FİNCAN

Porselen fincan, porselen fincan setleri, porselen logolu fincan seti promosyon ürünü olarak teslimatını yapmaktayız. Porselen fincan için bizimle iletişime geçiniz.

PORSELEN DEMLİK

Porselen demlik, kaliteli demlik demlik üzerine logo baskı uygulanmış olarak toptan adette teslim ediyoruz.

PORSELEN ÜRÜNLERİ NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM?

Toptan porselen kupa bardak, toptan logolu fincan siparişi vermek için bize mail atabilirsiniz. Uzmanlarımız size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

PORSELEN NEDİR?

Porselen ilk olarak Çin’de ve geleneksel olarak iki temel malzemeden yapılırken; kaolin, porselene yapısını veren silikat minerali olan çin kili olarak da adlandırılır. Kaolinden yapılan porselen 1450 derece gibi çok yüksek bir sıcaklıkta pişirilir.
Ayrıca, porselen kilden yapıldığı ve fırında pişirildiği için porselen kupaların kullanımı güvenlidir, porselen yapımında kullanılan kil rafine edilir ve saflaştırılır. Porselen, gözenekli, opak ve daha kaba olan çanak çömlek yerine genellikle yarı saydam olan beyaz, ince taneli bir gövdeye sahip vitrifiye çanak çömlektir. Porselen, dokunması tipik olarak pürüzsüz hissettiren sert bir malzemedir.

Uzmanlarımız, firmanız için en iyi fiyatı ve logo tasarımını hazırlasın!

X